שירות חשבונית לשכיר

חשבונית לשכיר

החוק מחייב הוצאת חשבונית

החוק בישראל מחייב כל אדם המקבל תשלום מחוץ לעבודתו כשכיר לספק חשבונית ללקוח, לדווח לרשות המיסים וביטוח לאומי על כך, גם אם מדובר על עבודה זמנית או חד-פעמית, עליך להנפיק חשבוניות ולדווח כחוק.

אפשרויות הבחירה העומדות לרשותך

לפתוח תיקים ברשויות, להתנהל כעצמאי מול כל הרשויות, משימה שגוזלת זמן ודורשת ידע בתחום או לעבוד דרכנו כשכיר עם תלוש מסודר. אנחנו מנפיקים לך חשבוניות כחוק, אין צורך לפתוח תיק עצמאי ברשויות.

חשבונית לשכיר האם חוקי?

כן, חברתנו פועלת בתיאום מוחלט מול רשויות המס, יש לנו לקוחות מרוצים שמשתמשים בשירות כבר כמה שנים. לחברתנו קיים מנגנון חוקי, בתיאום מוחלט עם רשות המיסים והמוסד לביטוח לאומי והפועל בפיקוח רואה חשבון ועורך-דין.

למי מתאים השירות

  • שכיר בעל הכנסה נוספת שאינו מעוניין בפתיחת תיק ברשויות המס.
  • חשבונית לפרילנסרים המעוניינים להנפיק חשבוניות ללקוחות ללא פתיחת תיק ברשויות.
  • עוסקים פטורים שאינם מעוניינים לעבור את מכסת ה-100K בשנה.
  • חברות שונות שאינן מעוניינות ביחסי עובד מעביד.
  • בעלי עסקים חדשים שמעוניינים להתמקד בבניית העסק לפני לפני פתיחת התיקים מול הרשויות

איך לקבל תשלום מהלקוחות

הכסף עובר דרך החשבון של חברתנו, בין אם מדובר בצ'ק, העברה בנקאית, מזומן או כרטיס אשראי. חשוב להבהיר זאת מראש ללקוח, כדי שלא יופתע מהשם שלנו על החשבונית. על החשבונית עצמה מופיעים כל הפרטים לשם מתן התשלום. ברגע שהתשלום התקבל בחברתנו ניתן להעביר לחשבון שלכם בניכוי העמלה שלנו.

חשוב לזכור

יש לקחת בחשבון כאשר מסדירים את התשלום מול הלקוח, שאנחנו גובים 17% מע"מ מהתשלום על כל חשבונית שאנחנו מוציאים ללקוחות שלך. לכן אנחנו ממליצים לך להוסיף מע"מ על מחיר העבודה שנתת ללקוח, במידה והחלטת לא להוסיף מע"מ למחיר העבודה שלך, אז תשלום המע"מ ירד מסכום העבודה שלך.