על פי החוק במדינת ישראל, כל אדם אשר מקבל תשלום שאינו כלול בעבודה שלו בתור שכיר והוא לא מקבל עבורו תלוש שכר, נדרש להוציא חשבונית בעבור אותו תשלום ולדווח לרשויות המס על ההכנסה הזו. גם אם מדובר בעבודה בודדת ונקודתית, עליכם לדווח על ההכנסה הזו כחוק.

מה שהיה קורה לא מעט פעמים הוא שאנשים ויתרו על העבודות הבודדות הללו שכן הבינו שפתיחת עסק לא כדאית עבורם על מנת שיוכלו להוציא חשבונית בודדת אחת, ומכאן הגיע השירות של עצמאי שכיר, מהצורך בהנפקה של חשבונית לפרילנסר או חשבונית חד פעמית גם למי שאין לו עסק משלו.

האם זה חוקי?

בהחלט. אנו פועלים על פי חוקי המס בישראל ומפעילים מערכת בה אתם למעשה עובדים כשכירים כך שנוכל להנפיק לכם תלושי שכר, אך מנגד אנו מנפיקים לכם חשבוניות על פי הצורך שלכם. בצורה הזו אתם למעשה מקבלים תלוש שכר על ההכנסה שלכם, כך שאתם לא צריכים לפתוח עסק על מנת לדווח על ההכנסות, ומהצד השני אתם מקבלים חשבוניות אותן תוכלו להגיש לחברה או לאדם להם אתם מעניקים את השירות.

כל העבודה מבוצעת בליווי של עורכי דין ורואי חשבון מומחים כך שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי הכל נעשה על פי החוק ובצורה מתואמת ומסודרת מאוד.

למי זה יכול להתאים?

שירותי הנפקת חשבוניות של עצמאי שכיר יכולים להתאים למגוון רחב מאוד של אנשים, ויש לנו מגוון עצום של לקוחות אשר משתמשים בשירותים שלנו באופן קבוע. בין אם אלו שכירים אשר יש להם הכנסות נוספות מלבד העבודה הקבועה שלהם, פרילאנסרים, חברות אשר לא מעוניינות לקיים יחסי עובד מעביד כמו לדוגמא חברת השליחים וולט ואפילו אנשים אשר עדיין מתלבטים האם להקים עסק או לא ורוצים לבדוק את ההכנסות שלהם לפני שיבצעו את כל ההליך המורכב של פתיחת עסק משלהם.

כל אלו יכולים לקבל אצלנו את הפתרונות הנכונים והמתאימים להם ולהגדיל את ההכנסה שלהם בראש שקט ובצורה בטוחה ומסודרת על פי החוק.