המושג שכיר עצמאי עלה לאחרונה לכותרות באופן ברור. אחד הדברים שמשבר הקורונה הוביל הוא הצורך לעבודה נוספת. שכירים רבים גילו כי העבודה הקבועה שלהם אינה חיונית ולכן נותרו בתקופת הקורונה ללא מקור הכנסה, מה שחייב אותם למצוא פתרונות יצירתיים, ואחד מהפתרונות הללו הוא כמובן שליחים בחברת וולט.

חברת וולט היא דוגמא לחברה אשר לא מעסיקה שכירים ויש להנפיק לה חשבוניות עבור העבודה על מנת שתקבלו תשלום, וישנם עוד מקרים רבים בהם שכירים נדרשים להנפיק חשבוניות ומחפשים את הדרך הטובה ביותר לעשות כן, והפתרון הוא להיות שכיר עצמאי.

איך זה עובד? על כך תוכלו לקרוא במאמר הבא.

הנפקת חשבוניות בתמורה לתלוש שכר

כאשר אתם עובדים בתור שכיר עצמאי אתם למעשה עובדים מול מערכת המעסיקה אתכם בתור שכירים ומנפיקה לכם חשבוניות על פי הצרכים שלכם. בין אם מדובר במצב בו נדרשת הוצאת חשבונית חד פעמית, ובין אם מדובר בהנפקת חשבוניות בהיקף נרחב יותר, אתם יכולים להנפיק חשבוניות לחברות או הגורמים השונים מולם אתם עובדים אך את השכר שלכם לקבל בתלוש שכר ממש כמו שכירים.

בצורה הזו אתם לא צריכים להתמודד מול רשויות המס, לבצע פתיחת תיקים, דיווחים לרשויות השונות וכדומה, אלא ממשיכים באותה התנהלות כפי שאתם מכירים מהעבודה שלכם בתור שכירים באופן מלא.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים?

לפני שאתם בוחרים חברה איתה תעבדו באופן קבוע עבור הפקת חשבוניות לשכירים, אתם חייבים לבדוק היטב כי מדובר בחברה מוכרת, בעלת רישיון לעסוק בתחום וחברה הפועלת על פי החוק בצורה מוסדרת ונכונה.

אנו מציעים לכם צוות של מומחים ושירותים מקצועיים אשר יעניקו לכם פתרון לכל דרישה ויאפשרו לכם להגדיל את ההכנסה שלכם ממקורות נוספים גם מבלי לפתוח עסק ולעבור את כל ההליכים הבירוקרטיים המתישים הנלווים ללהיות עצמאיים במדינת ישראל, מה שיקל עליכם מאוד.

אז למה אתם מחכים? אם יש לכם שאלות נוספות או שאתם זקוקים למידע נוסף פנו אלינו עוד היום בטלפון או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם!